O MNIE

Nazywam się Dominika Borowska. Założyłam Centrum z myślą o dzieciach, które potrzebują wsparcia prawidłowego rozwoju. Przez wiele lat zdobywałam swoją wiedzę szkoląc się z zakresu arteterapii sensoryczno-motorycznej©, terapii ręki, arteterapii ręki i stopy, diagnozowania, elementów terapii neurotaktylnej oraz elementów terapii odruchów: ustno-twarzowych, dynamicznych i posturalnych oraz wzrokowo-słuchowych. Moje zajęcia są pełne kolorów, zapachów, dźwięków, struktur, faktur, śmiechu oraz ogromnej radości każdego dziecka.  

Sama jestem mamą i wiem, jak ważne jest dla mnie profesjonalne, empatyczne i zaangażowane miejsce, w którym nasze dzieci mogą czuć się dobrze. Centrum powstało w styczniu  2021 r. i już od pierwszych dni cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców, którzy szukają wsparcia dla swoich dzieci. Zapraszam do Centrum każde dziecko!

W Centrum prowadzę zajęcia z Arteterapii sensoryczo-motorycznej©, terapii ręki, arteterapii ręki i stopy,  elementów terapii neurotaktylnej, elementów terapii integracji odruchów, muzykoterapii integralnej©, przetwarzania słuchowego oraz diagnozuję.
 
 
 

Moja praca to moja pasja!

misja centrum

Centrum “Sensoryczna Kraina” powstało z ogromnej potrzeby wspierania rozwoju dzieci oraz z chęci dzielenia się wiedzą, którą zdobywałam przez wiele lat. Misją centrum jest pokazanie, że terapia może być radosnym i skutecznym czasem dla dzieci. Metody, które wykorzystuję w swojej pracy, pozwalają mi tak prowadzić terapię, aby dziecko nie odczuwało presji, zmęczenia, znudzenia czy stresu. Podczas zajęć ćwiczymy dużą i małą motorykę, percepcję wzorokową, ruchy precyzyjne, myślenie przyczynowo-skutkowe, stymulujemy zmysły i czucie głębokie, wspieramy rozwój mowy, odwrażliwiamy, ćwiczymy wyobraźnię oraz wspieramy rozwój społeczny. 

nasz zespół